JUGOSLOVENSKA KINOTEKA

Uzun Mirkova 1

THURSDAY - 22.10.2020

GRAND OPENING OF 7TH JAPANESE SERBIAN FILM FESTIVAL (JSFF)

- Opening speech;
- Exhibition „MICASSO – Moj svet“, author: Milan Baljić;
- Performance;

18:00

FEATURE FILM

19:00

BEYOND THE NIGHT 
[JP] Natsuki Nakagawa
*Evropska premijera

SHORT FILM BLOCK

21:00

NO GIRL IS WITHOUT 7 ENEMIES  (25’)
[JP] Daisuke Kamijo


SHERBET (19’)
[SRB] Nikola Stojanović


TIME MACHINE (14’)
[JP] Kurumi Hakamata


ŠAFARIKOVA 19 (19’)
[SRB] Lana Pavkov

 

FRIDAY - 23.10.2020

SHORT FILM BLOCK

17:00

POSLEDNJA SLIKA O OCU / LAST IMAGE OF FATHER (20’)
[SRB] Stefan Đorđević   


KIMCHI-NATTO (29’)
[KOR/JP] Alice Shin


BAMBILEND (19’)
[SRB] Danilo Stanimirović


RICE BALL (15’)
[JP] Oishi Yusuke

SHORT FILM BLOCK

19:00

YAMOME (15’)
[JP] Kanjo McCurtain


A SAD SE SPUŠTA VEČE / THEN COMES THE EVENING (28’)
[SRB] Maja Novaković


HARU’S NEW YEAR(19’)
[JP/KOR/CAN] Alice Shin


NAJKRAĆI DAN / SHORTEST DAY (20’)
[SRB] Aleksa Mihajlović

FEATURE FILM

21:00

THE ALBINO’S TREES (86’)
 [JP] Masakazu Kaneko

 

SATURDAY - 24.10.2020

SHORT FILM BLOCK

17:00

HERE AND ELSEWHERE, ON AND ON (19’)
[JP] Yoshimasa Jimbo


DNEVNIK OD BLATA / CHRONICLES (9’)
[SRB] Vuk Palibrk


IZVRŠENJE / EXECUTION (30’)
[SRB] Siniša Cvetić


369・567・666 (30’)
[JP] Takaki Uda


NAPOLJU CVETAJU NARANDZE / OUTSIDE THE ORANGES ARE BLOOMING (20’)
[SRB] Nevena Desivojević


MY LITTLE GOAT (10’)
[JAP] Tomoki Misato

DISTANCING (7')
[SRB] Filip Stojanović

FEATURE FILM

20:00

ROAR (GO -ON) (99’)
[JP] Ryo Katayama

CLOSING CEREMONY

21:45

 

KOMBANK DVORANA

Dečanska 14

FRIDAY - 23.10.2020

FEATURE FILM

20:00

ROAR (GO-ON) (89’)
[JP] Ryo Katayama

 

SATURDAY - 24.10.2020

FEATURE FILM

17:00

BEYOND THE NIGHT  (94’)
[JP] Natsuki Nakagawa
European Premier

FEATURE FILM

19:00

FLOWERS AND RAIN  (115’)
[JP] Takafumi Tsuchiya

 

FAKULTET DRAMSKIH UMETNOSTI

Bulevar umetnosti 20

SUNDAY - 25.10.2020

SHORT FILM BLOCK

15:00 (Veliki bioskop)

NO GIRL IS WITHOUT 7 ENEMIES  (25’) 
[JP] Daisuke Kamijo

TIME MACHINE (14’)  
[JP] Kurumi Hakamata

YAMOME (15’)  
[JP] Kanjo McCurtain

HARU’S NEW YEAR(19’)  
[JP/KOR/CAN] Alice Shin

MY LITTLE GOAT (10’)  
[JP] Tomoki Misato

FEATURE FILM  

17:00 (Mala bioskopska sala)

FEATURE FILM 

FLOWERS AND RAIN  (115’)  

[JP] Takafumi Tsuchiya

19:30 (Veliki bioskop)

THE ALBINO’S TREES (86’)
 [JP] Masakazu Kaneko

©2020 by JSFF